DBL Nīderlande | 2024 Basketbola RangiGames PlayedWonLost%Points ForPoints AgainstPointsRecent Form

DBL Nīderlande

DBL Netherlands apzīmē Nīderlandes basketbola līgu. Tā ir profesionāla basketbola līga Nīderlandē. Līgu iepriekš sauca par Eredivisie, bet 2021. gadā to nomainīja Beļģijas un Nīderlandes BNXT līga. Papildus DBL līgā ir arī pāris mazākās divīzijas un junioru divīzija. Šajā rakstā galvenā uzmanība tiek pievērsta pašreizējam Nīderlandes basketbola līgas stāvoklim. Lai iegūtu papildinformāciju par DBL, lūdzu, skatiet zemāk esošo sarakstu.

DBL ir profesionāla basketbola līga Nīderlandē. Pašreizējā sezona ir 2021./2022.gada sezona. Līgā sacenšas vienpadsmit komandas, tostarp Yoast Utd, Donar Groningen, BAL Weert, Zwolle un OVV. DBL rezultāti, spēles un statistika ir atrodama līgas oficiālajā tīmekļa vietnē. Zemāk esošajā tabulā ir norādīti jaunākie līgas spēļu rezultāti un spēles. Katrai komandai statistika parādīs spēles secību un rezultātus. Piemēram, Denbošs uzvarējis astoņas mājas spēles, Den Helders zaudējis septiņus, bet Leidens uzvarējis visās astoņās izbraukuma spēlēs.

Ir daži veidi, kā izsekot DBL. Piemēram, varat skatīt reāllaika rezultātus un saņemt paziņojumus par katru spēli reāllaikā. Ja jums ir mīļākā komanda, varat arī izsekot visu iepriekšējo spēļu rezultātiem. Varat arī redzēt, ko DBL ir sasniegusi pēdējā mēneša laikā. Turklāt varat sekot līdzi DBL sociālajos medijos, sekojot viņu oficiālajiem kontiem Facebook, Twitter un YouTube.